Konzultační linka:

Po–Pá 07:00–15:30 (St 9:00 - 10:00 firemní porada)
Zákaznická zóna
Zákaznická zóna

Podpora

Aktualizace programu AVENSIO SW

Novou verzi vydáváme dle potřeb našich zákazníků a v souvislosti s průběžnými legislativními změnami. Nápadů na vylepšení je spoustu. Vždy je co nejrychleji a nejkvalitněji zpracujeme a předáme uživatelům AVENSIO SW.

Často kladené otázky

Připravili jsme pro Vás přehled nejčastěji pokládaných otázek, se kterými se na nás stávající nebo potenciální zákazníci obracejí. Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

Užitečné odkazy

V této sekci najdete odkazy na webové stránky orgánů státní moci a veřejných institucí, které působí v oblasti zpracování mezd.

Vzdálená správa

Všem uživatelům nabízíme okamžité řešení problémů formou vzdálené správy. Největší plus této služby je rychlá pomoc a eliminace cestovních nákladů. Konzultantka se připojí k Vašemu počítači pomocí nástroje vzdálené podpory TeamViewer a ihned vidí obrazovku Vašeho počítače.

Rádce pro mzdové účetní

Pro všechny naše zákazníky připravujeme každoročně Rádce pro mzdové účetní s přehledem toho nejdůležitějšího z oblasti zpracování mezd.

Jak vybrat mzdový program

Lámete si hlavu nad tím, jak správně vybrat mzdový systém do Vaší firmy? Připravili jsme pro Vás přehled základních vlastností, které by kvalitní mzdový a personální program určitě měl mít.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.

Rychlý kontakt

Potřebujete pomoci s výběrem?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. My se Vám ozveme zpět a vše s Vámi rádi probereme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajůpodmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.