Podpora

K našim produktům poskytujeme všem zákazníkům komplexní služby. Smlouva o servisu je automaticky podepisována při koupi jakéhokoliv produktu z naší dílny. Servis na základě této smlouvy poskytujeme na dobu neurčitou. Nemusíte tedy každý rok myslet na podepisování nové smlouvy.

Součástí poprodejního servisu jsou tyto služby:

  • pravidelné aktualizace programu AVENSIO
  • telefonické a e-mailové poradenství k programu
  • přístup do zákaznické zóny MOJE ALFA
  • podpora při instalaci a implementaci
  • vzdálená správa
  • servisní návštěvy
  • školení a konference
  • newsletter s tipy pro práci s programem, informace o vystavení nové verze a další

Telefonické a e-mailové poradenství

Pokud si nevíte v programu AVENSIO s něčím rady, naši proškolení konzultanti jsou Vám k dispozici každý pracovní den od 7:00 do 15:30 hod. na telefonním čísle 376 709 850.

Podpora při instalaci a implementaci

Program AVENSIO se instaluje stejně, jako běžný počítačový program. Od nás dostanete instalační balíček s Vašimi převedenými daty. Instalací programu Vás provede průvodce. Nemusíte mít obavy, instalace není složitá a v případě potřeby jsme Vám k dispozici.

Vzdálená správa

Vzdálená správa je jednou z možností, jak pomoci našim uživatelům okamžitě a bez výdajů na cestovné. Konzultanti nebo technici se pomocí programu TeamViewer připojí k Vašemu počítači, odhalí problém a hned jej vyřeší.

Servisní návštěvy

Někdy se stává, že po telefonu nejde Váš problém vyřešit. V takovém případě nabízíme pomoc formou vzdálené správy nebo rovnou servisní návštěvu. V tomto případě přijedou naši konzultanti až k Vám do firmy a pomohou Vám přímo na místě.

Školení a konference

Samozřejmě dbáme i na vzdělávání našich zákazníků. Pravidelně pro ně pořádáme jednodenní školení zaměřené na práci s programem AVENSIO nebo na novinky z oblasti mzdového účetnictví a personalistiky. Pravidelně také pořádáme online i prezenční odborné konference zaměřené na legislativní novinky z oblasti pracovního práva, daní a pojištění.

Newsletter, příručky a elektronický časopis

Našim zákazníkům pravidelně zasíláme e-mailové tipy s užitečnými radami pro práci se mzdovým programem, každoročně připravujeme příručku Rádce pro mzdové účetní se všemi důležitými čísly a odkazy a několikrát do roka vydáváme elektronický časopis Alfík.

Poptávka

Máte zájem o program ALFA MZDY AVENSIO?

Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. V nejbližší možné době se s Vámi spojíme a navrhneme nejvhodnější řešení.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.