O nákupu

Jak probíhá výběr a objednání mzdového programu?

Výběr vhodného mzdového systému je často náročná operace. Proto máme přesně nastavené kroky, které Vám pomohou dodržet plán a předejít problémům.

Začínáme bezplatnou konzultací Vašeho aktuálního stavu a pomůžeme Vám najít řešení vhodné přímo pro Vaši společnost nebo instituci.

1. Poptávka

Celý proces začíná většinou poptávkou po programu AVENSIO. Rychlou poptávku na mzdový program AVENSIO nám můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře. V nejbližší možné době se s Vámi spojí náš zástupce, probere s Vámi Vaše potřeby a požadavky a sestaví pro Vás cenovou nabídku. Zároveň Vám budeme k dispozici pro případné dotazy či předvedení programu.

2. Předvedení programu

Určitě nikdo z nás nechce kupovat „zajíce v pytli“. Proto všem zájemcům o mzdový a personální program AVENSIO nabízíme možnost předvedení programu buď u nás,  přímo v prostorách Vaší firmy nebo online. Předvedení programu AVENSIO je zcela zdarma a během schůzky Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

3. Objednávka

Náš program AVENSIO využívá ke zpracování mezd již více než 2 000 podnikatelských i nepodnikatelských subjektů. I Vy se můžete stát spokojeným uživatelem našeho programu. Objednávku programu je možné provést pouze písemnou cestou – buď e-mailem, nebo poštou.

4. Instalace

Instalace mzdového a personálního programu AVENSIO je velmi snadná. Po uzavření objednávky od nás obdržíte instalační balíček s programem AVENSIO. Samotnou instalací Vás provede průvodce, stejně jako u jiných počítačových programů. V případě potřeby, jsme Vám však vždy k ruce a s instalací Vám rádi pomůžeme.

Rovněž Vám nabízíme pomoc s prvotním naplněním databáze, nastavením potřebných specifik a sestavením účetních předkontací.

5. Zaškolení

Ke každé objednávce programu nabízíme zaškolení obsluhy programu. A to buď formou individuálního školení nebo prostřednictvím výukového videa. 

Nenašli jste odpověď na to, co Vás zajímá? Podívejte se do naší databáze nejčastějších dotazů.

Poptávka

Máte zájem o program ALFA MZDY AVENSIO?

Pošlete nám poptávku, jednoduše a rychle. V nejbližší možné době se s Vámi spojíme a navrhneme nejvhodnější řešení.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.