Otázky & odpovědi

Zde naleznete odpovědi na otázky, které si možná kladete.
Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, napište nám prosím.

Ano, program AVENSIO funguje bez problémů i pod OS Windows 10.

Mzdový systém můžete vybírat celý rok. Přechod z Vašeho mzdového programu na nový je určitě náročný jak časově, technicky, tak i finančně, ale s naší pomocí se nemusíte této změny obávat.

V takovém případě jsme schopni zpracovat mzdy za Vaši nemocnou mzdovou účetní, vyhotovíme pro Vás všechny dokumenty, připravíme podklady pro odvody zdravotního a sociálního pojištění, daní, doplatků atd. Více o této službě se dozvíte na našich stránkách.
Demoverzi bohužel neposkytujeme. Předáme Vám však detailní informace o funkcích a uživatelských vlastnostech softwaru, technické informace i kalkulaci. V případě zájmu provádíme bezplatnou prezentaci programu v prostorách naší společnosti nebo přímo v sídle Vaší firmy, popřípadě se spojíme online. Napište nám a společně vybereme vhodný termín nezávazné schůzky.

Ano, kromě základního školení a školení pro pokročilé, pořádáme také odborné konferencespecializovaná školení na témata ze mzdového účetnictví a personalistiky. Dozvíte se na nich vše, co potřebujete pro svou práci vědět.

Kompletní nabídku školení a konferencí naleznete na našem e-shopu ALFA ŠKOLA.

Ano, mzdový program ALFA MZDY AVENSIO komunikuje s Českou správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami online. Všechny dokumenty pro ČSSZ, zdravotní pojišťovny a daňový portál můžete pohodlně odesílat přímo z Vašeho počítače!

Do programu ALFA MZDY AVENSIO lze hromadně zadávat data pro zúčtování všech mzdových složek včetně dovolených a nemocí.

Dávkově lze také zadávat data pořízená jinde – například srážky za obědy nebo telefony, hromadné odměny a lze snadno importovat i výstupní soubory z docházkových nebo stravovacích systémů.

Ano, program AVENSIO hlídá platové postupy. Přehled navržených platových postupů se řídí zadáním časového intervalu, lze jej zadat i s datem dopředu.

Ano, samozřejmě Vám nepošleme prázdnou databázi. Na Vaši žádost Vám převedeme osobní údaje Vašich zaměstnanců z aktuálně otevřeného měsíce.

V takových případech volejte naši konzultační linku 376 709 850. Rádi Vám poradíme. Hotline je v provozu od 7:00 do 15:30 hodin každý pracovní den. Kontakty na konzultační tým jsou uvedeny na našich webových stránkách v sekci Kontakt – Zaměstnanci.

Služby v rámci poplatku za programátorský servis zahrnují aktualizace programu, telefonické
a e-mailové poradenství,
zasílání mailových tipů, elektronického časopisu, příruček k programu a upozornění na novinky v legislativě.

Vaše dotazy

máte dotaz k programu?

Vaše dotazy prosím posílejte na
e-mail obchod@alfasoftware.cz nebo přes kontaktní formulář.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Podpora k programu ALFA MZDY AVENSIO

Kvalitní poprodejní servis včetně telefonických konzultací a k tomu vždy o kousek více.

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.