Reference

Co naši zákazníci nejvíce oceňují:  

  • spolehlivý program a jednoduché ovládání
  • školení k programu a odborné konference 
  • hotline a tým konzultantů, co vždy poradí 
  • možnost editace tiskových sestav 

Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, p.o.

„Program AVENSIO je i ve verzi CLOUD ve stejném provedení, grafice
i rychlosti. Navíc se již nemusíme starat o provádění aktualizací. Je to zase krok dopředu a jen k lepšímu.“

Vážený a milý týme firmy Alfa Software,
chtěla bych touto cestou velice poděkovat a pochválit Vaši firmu za Vaše skvělé služby. Není to poprvé a určitě ani naposled. 🙂 Právě jsme začali využívat AVENSIO mzdy v cloudu. Jsem nadšená. V době covidu jsme nejvíce pocítili potřebu mít mzdový program dostupný „odkudkoliv“ a v současném trendu home office je taková služba více, než žádoucí.

Vaše firma vyhověla našim požadavkům jako vždy nadstandardně a bleskurychle. Můžu jen doporučit organizacím, které tuto službu ještě nevyužívají, ať se toho nebojí. 🙂 Program AVENSIO je i ve verzi CLOUD ve stejném provedení, grafice, rychlosti, tak, jako když jsme jej měli na našem serveru. Navíc se již nemusíme starat o provádění aktualizací. Je to zase krok dopředu a jen k lepšímu.

Děkuji Vašemu kolektivu za opět skvělou vstřícnost, rychlost vyřízení, profesionální přístup a potvrzení o tom, že využívat Vašich služeb je ta správná a skvělá volba. 🙂 Přeji hodně pracovních úspěchů a spokojenosti v osobním životě.
S pozdravem
Daniela Foldynová, vedoucí personálního a mzdového oddělení

Základní škola, Truhlářská 19, Karlovy Vary

„Patřím do Vaší rodiny.“

Pracuji jako mzdová účetní u naší firmy od 02/2009. Již v lednu 2009 jsem byla poslána na školení do Klatov seznámit se s mzdovým programem, tenkrát ještě Unicos. Během těchto let jsem pak průběžně prošla školeními a přešla na AVENSIO. Abych pravdu řekla, ze začátku jsem se mzdového programu AVENSIO bála. Než se vychytaly chyby a vše než se zajelo, než jsem si to „osahala“. Ale trpělivost se stonásobně vrátila. Když se teď zpětně podívám na starý program, už si nedovedu představit, že bych v něm dělala. AVENSIO je jednodušší na ovládání a zadávání, vše má posloupnost, oceňuji lehčí úpravu při tisku, prostě práce jde od ruky.

Ačkoliv jsem pro Vás jen „nějaká neznámá“ s uživatelským číslem, připadám si, že patřím k Vám „do rodiny“. Nikdy jsem ten pocit neztratila. Když volám o pomoc, jste nablízku a pomáháte do úmoru a hlavně – vše má řešení! Když pořádáte semináře, děláte maximum pro to, abychom byli všichni spokojení a šli domů s co nejvíce informacemi. Nikdy jsem nezažila nepříjemné prostředí či nějakou negaci. Jednoduše je mi s Vámi dobře. A myslím, že to nebude jen můj pocit. U jiných firem jsem toto nezažila.
Petra Kuberová, mzdová účetní

Městská knihovna v Chebu

„Tým konzultantů, co vždy poradí.“

Chtěla bych touto cestou znovu poděkovat za skvělé služby paní Heidlbergerové, která mi vždy velice ochotně pomáhá při všech mých dotazech a komplikacích, které se týkají zpracování mezd. Ještě jednou moc děkuji a přeji všem krásný den.
Jarmila Nováková, mzdová účetní

Broumovské stavební sdružení, Broumov

„Dobrá orientace mezi uživatelskými kapitolami“

S Vaší společností spolupracujeme již od roku 1995/96. Já osobně s Vaším programem pracuji od roku 1997, kdy jsem začal vykonávat činnost mzdového účetního. S programem jsem byl po celou dobu spokojený, tehdy se jednalo o program MZDY Klatovy, servis byl zajištěn bez problémů, stejně tak pravidelné aktualizace. Od roku 2010 jsme přešli pod nový mzdový program AVENSIO, který plně nahradil ten stávající. I s tímto programem jsme spokojeni. Samozřejmě je stále se čemu učit a neustále se poznávají nové funkce, nové možnosti, které program AVENSIO nabízí.

Program je zpracován přehledně a jednotlivé funkce tak nabízí uživateli poměrně dobrou orientaci mezi jednotlivými uživatelskými kapitolami. Co určitě oceňuji od společnosti Alfa Software, s.r.o. z Klatov, že krom samotného programu a jeho včasných aktualizací, zajišťuje svým zákazníkům i přínosné informace, týkající se zejména mzdové problematiky a také, že pravidelně zasílá přehled nejčastějších dotazů či připomínek ke svému programu, čímž přispívá k ještě lepšímu „pochopení“ a „vžití se“ do programu.

A co bych očekával od společnosti a mzdového programu do budoucna? Určitě by mohlo být přínosem i zajištění přístupu k platné legislativě na úseku mzdového účetnictví a personalistiky, kdy by uživatel měl možnost v rámci vymezené sekce programu nahlédnout na konkrétní předpis zákona, vyhlášky či nařízení vlády. Přeji hodně úspěchů a těším se i nadále na vzájemnou spolupráci.
Martin Netík, mzdový účetní, manažer ISO

Vyšší odborná škola sociální a teologická – Dorkas, Olomouc

„Oceňuji zasílání info e-mailů“

S firmou spolupracuji od roku 1998 (tenkrát to byla fa Unicos, s.r.o.), která nabízela produkt Mzdy pod DOS. Se službami jsem velmi spokojený, protože se firmě podařilo dobře připravit nejen program pod Windows, ale také pro mzdové účetní semináře různé úrovně. Firma včas reaguje na legislativní a další změny tak, aby práce s programem byla nejen aktuální, ale i efektivní.

Se mzdovým programem Avensio se mně pracuje výborně (Ing. Kozák je svědek, jak jsem na seminářích měl časté otázky, kdy bude program pod Windows). Líbí se mi propracovaný systém nápovědy, dopisů k jednotlivým verzím a vzdálená podpora. Oceňuji jednoduchost instalace nových verzí. Dále oceňuji parametry systému, kdy si uživatel může nastavit buď sám, nebo s radou firmy určité změny. Hlavní nabídka je přehledná, práce v kartách a záložkách na kartách také.

Velmi jsem ocenil zasílání Alfíku, kde se dovím něco nového, něco o firmě, něco i o zaměstnancích apod. Také oceňuji zasílání tzv. „Rádce do kabelky“ a to proto, že moje pracovní pozice není zejména v roli mzdového účetního, ale jen malá část mé pracovní náplně. Takže osvěžení si různých znalosti a legislativních změn v oblasti mezd vítám. Od firmy bych očekával, to je asi nesplnitelné, aby byla blíže Moravě, nejlépe Olomouci, protože do Klatov je to pro mne osobně daleko. Jinak nemám nějaké zvláštní očekávání do budoucna, protože jsem spokojený. Nicméně vím, tak dlouho s firmou již spolupracuji, že nějaké milé překvapení přijde – třeba nový vzhled programu.
Ing. Jaroslav Pípal, zástupce ředitele pro ekonomiku

Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků – Strakonice

„AVENSIO zvládne všechny naše požadavky“

Na program AVENSIO jsme najeli 1. ledna 2012, dnes můžeme říci, že jsme již v obsluze tohoto programu profíci. Organizace ZVAS (dříve Středisko služeb školám) má po Jihočeském kraji několik poboček. My ve Strakonicích jako jediní používáme program AVENSIO, na této pobočce pracujeme dvě, každá zpracováváme 16 škol.

Ředitelé těchto škol si často navymýšlí hodně požadavků, které ale program AVENSIO hravě zvládne. Přechodu jsme se zpočátku bály, ale nyní už víme, že se vyplatil. Do nového programu jsme vklouzly dobře a rychle, většina věcí je stejná jako v dosovském programu MZDY 2000. Jsme rády za každý tip a radu, co všechno program AVENSIO dokáže.
Marie Sedláčková, Pavla Reindlová, mzdové účetní

Drůbežářský závod Klatovy a.s.

„Oceňujeme možnost editace tiskových sestav“

Jako mzdová účetní pracuji v Drůbežárnách již 34 let. Pan Ing. Kozák zde v 80. letech minulého století pracoval ve výpočetním středisku a zároveň zde začal vyvíjet dosovský mzdový program MZDY 2000. V roce 1987 jsme začali mzdy zpracovávat v tomto programu, byl upraven na naše speciální požadavky. Později se program rozšířil i do dalších firem a různých odvětví a jeho sláva začala stoupat. Na program AVENSIO jsme najeli v listopadu roku 2011, listopadové výplaty jsme souběžně zpracovávali v AVENSIU a ve MZDÁCH 2000, od prosince jedeme jen v AVENSIU.

Na programu AVENSIO oceňujeme ovládání myší a především možnost editovat si různé sestavy. Pokud sestavy srovnám s Dosem, v AVENSIU vypadají o hodně lépe.

Jsme výrobní firma s mnoha specifiky a mnoha zaměstnanci (500 osob + brigádníci přes léto), pracujeme zde v nepřetržitém provozu. Docházku našich zaměstnanců evidujeme pomocí docházkového systému, data z něj se dají pohodlně exportovat přímo do programu AVENSIO.

Pro tisk a slepení mzdových lístků používáme zařízení k tlakovému lepení OfficeMate2D, se kterým jsme velmi spokojeni. Dříve jsme mzdové lístky tiskli na jehličkové tiskárně, což zabralo mnoho času, data na páskách byla špatně čitelná a někdy se nám stalo, že jsme se netrefili s tiskem do natištěných kolonek. Do budoucna bychom si přáli, abychom si mohli vytvářet ještě více sestav sami.
Marie Pošarová, Jarmila Nejdlová, mzdové účetní

Maurice Ward & Co, s.r.o., Štěnovice

„Pomáhá nám zpracování sestav pro statistiku ISPV“

S programem Avensio pracujeme ihned po přechodu z programu MZDY 2000 firmy UNICOS Klatovy. S programem se nám pracuje dobře, nejvíce oceňujeme převody sestav do excelu a možnost jejich odesílání, dále výstupy do PartnerLinku-OSSZ, ELDZ. Velmi nám pomáhá zpracování sestav pro statistiku-ISPV. Také oceňujeme konzultace po telefonu.

Do budoucna bychom si přáli, aby byl program rychlejší. Hlavně při zadávání mzdových kódů, data dovolenek., apod. Stává se, že musíme opravovat- PC nestíhá. Očekávám vylepšení již stávajících sestav dle potřeb jednotlivých zpracovatelů. Přeji všem hodně zdraví a úspěchů v práci.

Mzdy z Klatov považujeme za to nejlepší, s čím jsme se setkali za naší 25-leté praxe v oblasti zpracování mezd.
Zdeňka Svobodová, mzdová účetní

Novilla Produktions s.r.o., Nepomuk

„Na AVENSIO se mohu spolehnout“

Se mzdovým programem AVENSIO se mi pracuje perfektně, nemohu si na nic stěžovat. Do roku 2010 jsem pracovala s programem MZDY 2000, přechod na nový program AVENSIO byl bez problémů. Co se týče sestav v obou programech, AVENSIO jich nabízí více než program MZDY 2000.

Firma Novilla vyrábí pánské a dámské spodní prádlo, košile a pyžama. Pracuje zde 50 zaměstnanců v jedné směně. Mojí náplní práce je kromě zpracování mezd a docházky i vedení účetnictví. Ve firmě používáme také docházkový systém od firmy Alfa Software k evidenci docházky našich zaměstnanců. Převod dat z docházkového systému přímo do AVENSIA je bez problémů. Pro snímání příchodů a odchodů do/ze zaměstnání používáme čipy, docházkový terminál máme přímo u vstupu do výroby.

Na pracovníky společnosti Alfa Software, s.r.o. i na oba námi využívané programy se mohu spolehnout, vím, že je vždy včas zapracovaná legislativa a mzdy jsou správně spočtené.
Ivana Zajícová, mzdová účetní

Poptávka

Zaujal Vás mzdový program ALFA MZDY AVENSIO?

Nezávazné nabídky prosím žádejte na e-mailu obchod@alfasoftware.cz nebo přes kontaktní formulář.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google. Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

PROČ PRÁVĚ AVENSIO?

Nejste si jisti, proč se rozhodnout právě pro mzdový program AVENSIO od firmy Alfa Software, s.r.o.? Dáme Vám minimálně deset důvodů, proč je tato volba správná!

Příručka

ZÍSKEJTE NAŠI PŘÍRUČKU

Jak správně vybrat mzdový program? Máme pro Vás 7 tipů, které Vám pomohou se správným výběrem.